luty'14

Pisz logofestiwal 150W trakcie XI Festiwalu „Pisz i śpiewaj poezję” w Piszu odbędą się warsztaty poetyckie i muzyczne. Warsztaty poetyckie poprowadzą Szymon Babuchowski, Artur Nowaczewski i Sławomir Matusz. Konsultacje poetyckie z uczestnikami warsztatów będzie miał Krzysztof Kuczkowski, który będzie też przewodniczyć jury cyklicznego Turnieju Jednego Wiersza o „Srebrną Monetę” K.I. Gałczyńskiego.

Jak zapisać się na warsztaty? Zgłoszenia można przesyłać do 25 marca 2014 roku na adres: Miejska Biblioteka Publiczna, pl. Daszyńskiego 7, 12–200 Pisz, tel. 87 423 27 97, z dopiskiem – „warsztaty poetyckie/muzyczne”.

Michal KajkaKrzysztof Kuczkowski będzie przewodniczył jury X Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Michała Kajki.

Wiersze na X Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Michała Kajki można zgłaszać do 15 maja br. Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych – dla osób, które nie ukończyły 18 lat i dla tych, którzy osiemnastkę mają już za sobą. W jury znaleźli się też Przemysław Dakowicz, Janusz Drzewucki i Wojciech Gawłowski. Nagroda Główna wynosi 2 tys. zł. Wybór nagrodzonych wierszy będzie opublikowany w „Toposie” i „Gazecie Olsztyńskiej”.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Projekt i realizacja: 1.2.1 STUDIO REKLAMOWE